office@amanetbkg.ro

0256 290 715

Urmariti-ne pe

Cariere

Datorita dezvoltarii activitatii, BKG Group Amanet mareste echipa de operatori casa de amanet din Timisoara.

Cerinte:

  • studii medii / superioare;
  • abilitati de comunicare
  • abilitati de operare PC si utilizare a internetului;
  • cunostinte privind identificarea modelelor produselor electronice: telefoane ,smartphone,televizoare,laptop-uri,tablete,camere foto.
  • permis conducere categoria B
  • disponibilitate pentru program full time;

Descrierea postului

Responsabilitati:

  • verifica si evalueaza garantiile;
  • evalueaza starea produselor.
  • negociaza oferta de amanetare/vanzare.
  • întocmeste documentele pentru acordarea împrumuturilor;
  • consiliaza clientii in alegere produselor de la vânzare;
  • efectueaza plati si încasari;

Beneficii:

  • loc de munca într-o companie de succes, stabila pe piata;
  • perioada de formare in domeniul amanetului (costuri totale suportate de catre companie);
  • posibilitatea de formare si perfectionare profesionala continua;
  • aprecierea si recunoasterea performantelor in cadrul companiei;
  • salariu fix + bonus din comisoane.
  • prime Craciun si Paste.
  • telefon de serviciu
  • diferite beneficii.

Descrierea companiei

BKG Group Amanet este firma numarul 1 in judetul Timis pe domeniul ei de activitate cu o echipa de 20 de angajati. Avand o experienta de 15 ani pe piata BKG Group ofera clientilor sai cel mai simplu si rapid imprumut din Timisoara firma fiind prezenta cu 14 agentii in Timisoara.

Trimite-ti CV-ul dvs. pe adresa de mail:
gyuriszenasi@yahoo.ro